Тривалість горіння

Котел тривалого горіння STROPUVA забезпечує тривалість горіння на одній закладці: дров - до 30 годин, брикетів - до 2 діб, вугілля - до 5 діб.

 

Тривалість горіння палива в котлі STROPUVA обумовлена способом верхнього горіння і залежить головним чином від наступних факторів:

- Утепленність приміщення,

- Правильність підбору котла тривалого горіння,

- Кваліфікована установка і підключення котла тривалого горіння,

- Якість палива.

Друге випливає з першого: чим гірше утеплено приміщення, тим потужніший потрібен котел і тим менше він буде працювати на одній закладці палива. Чим краще утеплене приміщення, тим більше Ви економите на паливі, і тим довші будуть інтервали між завантаженнями котла. Хоча ми вказуємо тривалість горіння на різних видах палива з приставкою "ДО", є досить багато об'єктів, де котел тривалого горіння STROPUVA працює по 8 і навіть більше діб на одному завантаженні вугілля. При цьому якісно обігріваються приміщення при мінусовій температурі на вулиці. Певний запас потужності котла тривалого горіння STROPUVA при підборі також вітається (чим краще утеплений будинок, тим менший запас по потужності бажаний).

Третій фактор - кваліфікована установка. Абсолютна більшість проблем з котлом тривалого горіння STROPUVA пов'язано з неправильною обв'язкою та встановленням. Тому рекомендуємо за покупкою і установкою котла тривалого горіння STROPUVA звертатися до наших регіональних дилерів по всій території України.

Варто також мати на увазі, що гарантія може бути анульована у разі неправильної установки котла тривалого горіння STROPUVA.

Нарешті, четвертий фактор - якість палива. Він може і повинен бути під контролем у будь-якого користувача твердопаливного котла. Про паливо потрібно піклуватися заздалегідь , щоб купити дешевше і кращої якості. Детальніше дивіться у розділі Паливо для котла.

Тепло без газу буває недорогим і комфортним.

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами