Питання відповіді

 • Чи ефективне верхнє горіння палива в котлі?

  Горіння зверху-вниз в твердопаливному котлі STROPUVA розтягнуто за часом у кілька разів у порівнянні зі звичайним горінням знизу-вгору. У котлі STROPUVA ми не викидаємо всю теплоту палива відразу, а видаємо її поступово, в міру необхідності. Чи ефективно це? Так, ефективно, тому що котел STROPUVA не виробляє "зайве" тепло, яке в звичайних котлах доводиться скидати в акумулюючі ємності. Детальніше дивіться Робочий цикл котла STROPUVA. Тепла виробляється рівно стільки, скільки потрібно для приміщення при заданій температурі на виході котла. За допомогою бітеплової пластини, яка керує подачею повітря в котел, регулюється інтенсивність горіння палива, тобто потужність котла. Схематично це виглядає так: на вулиці похолодало - на поворотній трубі впала температура - бітеплова пластина прочинила клапан подачі повітря - інтенсивність горіння зросла. І навпаки.

 • Як впливає площа теплоз'єма на потужність котла: при повному завантаженні котла паливом, при завантаженні наполовину, при 25% завантаження?

  Чим менше площа теплоз'єма, тим нижче ККД котла (за інших рівних умов) і навпаки. В котлі STROPUVA різний відсоток завантаження котла паливом впливатиме тільки на час роботи і жодним чином - на площу теплоз'єма. Весь корпус котла STROPUVA під обшивкою і утеплювачем є теплообмінником, а метал, як відомо, хороший провідник тепла.

   

 • Який діапазон регулювання потужності котла STROPUVA?

 • Куди подінеться зайве тепло в завантаженому під зав'язку котлі STROPUVA в міжсезоння, якщо теплового акумулятора немає і всі радіатори автоматично перекрилися термостатами?

 • Як економно гріти будинок при температурі на вулиці +10...+5? Як змусити котел тліти, видаючи в систему, наприклад, 40-45 градусів тепла?

 • Як горить щойно спиляна деревина?

 • Я бачу, що котел догорить вночі. Щоб не вставати серед ночі, чи можу я довантажити паливо в котел STROPUVA в процесі горіння ввечері?

 • В разі неправильного встановлення та експлуатації багато твердопаливних котлів є вибухонебезпечними. Як у цьому сенсі STROPUVA?

 • Чому до 2014 року у котла STROPUVA не було дна?

 • Чи можна повністю загасити котел регулюванням повітря?

 • Ваш котел тільки для опалення чи для нагріву води теж використовується?

 • Припустимо, я знайшов ваш котел "в чистому полі". Чи маю я заводську гарантію, навіть не заплативши вам ані копійки?

 • Торік котел STROPUVA працював прекрасно. Цього року не можу раскочегарити його більше 50 градусів (дрова також). Що трапилося?

 • Чи правда, що в котлах STROPUVA українського заводу теплообмінник зі звичайної сталі, а не котлової, тому й ціна на них нижча, ніж на котли виробництва Литви?

 • З якою метою в котлі STROPUVA використовуються металеві пластини "серпи"?

 • Зігнуті металеві пластини- економайзери («серпи») призначені для штучної перешкоди потрапляння полум’я безпосередньо в димохід. Установка пластин дозволяє збільшити теплоз’єм від димових газів, бо проходячи довший шлях до виходу у димову трубу, димові гази максимально віддають енергію теплообміннику і камері підігріву повітря,  а отже підвищують ККД котла. Використання економайзерів дозволяє знизити температуру димових газів на виході з котла. При накопиченні на металевих пластинах сажі, їх необхідно почистити. Після установки котла треба накласти пластини через верхні дверцята на виступи камери підігріву повітря.

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами