Про компанію

Спільне українсько-литовське підприємство STROPUVA-UKRAINE, LLC входить до складу міжнародної компанії STROPUVA - виробника однойменних твердопаливних котлів тривалого горіння. STROPUVA-UKRAINE, LLC розпочало свою діяльність як імпортер твердопаливних котлів STROPUVA литовського виробництва. Згодом, засновниками з Литви та України було прийнято рішення про відкриття заводу з виробництва твердопаливних котлів на території України. STROPUVA-UKRAINE, LLC пропонує продукцію через офіційний інтернет магазин STROPUVA і широку мережу регіональних партнерів по всій країні.

НАША МІСІЯ

Забезпечення споживачів автономним високоякісним і енергоефективним європейським опалювальним устаткуванням, що використовують доступні поновлювані джерела енергії.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Використовуючи міжнародну інтеграцію, розвиваючи розробки, національне виробництво, мережу продажів і сервісу, підвищуючи якість і знижуючи собівартість, ми прагнемо зробити нашу продукцію доступною для широкого кола споживачів в Україні.

ІННОВАЦІЇ

Винахід твердопаливних котлів тривалого верхнього горіння викликало революцію в світі опалення. STROPUVA - перший в світі твердопаливний котел верхнього горіння був розроблений і запатентований в Литві. У наш побут міцно увійшли поняття "котли тривалого горіння" і "котел верхнього горіння", які кардинально змінили ставлення споживача до твердопаливних котлів. Назва STROPUVA стало прозивним і набула розголосу більш ніж в 20 країнах світу. Компанія STROPUVA продовжує створювати інноваційні продукти для широкого кола споживачів, до останніх новинок відносяться пелетні котли і котельні на твердому паливі.

НАША КУЛЬТУРА

Ми прагнемо бути кращими у всьому, що створюємо. Ми сповідуємо чесність і відкритість в особистих і ділових відносинах. Ми допомагаємо членам нашої команди реалізовувати свої ідеї та амбіції, забезпечуючи особистий та професійний ріст, зміцнюючи взаємодію і взаємодопомогу.

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами