Новини та акції

УВАГА! ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА ПЕЛЕТНІ КОТЛИ!

УВАГА! ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА ПЕЛЕТНІ КОТЛИ!
ВНИМАНИЕ! СНИЖЕНИЕ ЦЕН НА ПЕЛЛЕТНЫЕ КОТЛЫ!

Шановні друзі! Вже дуже давно на енергетичному ринку України склалася тривожна ситуація. РОЗПОЧАЛИСЯ ПЕРЕБОЇВ З ПОСТАЧАННЯМИ ГАЗУ, внаслідок чого погіршилось опалення в наших будинках, в соціальних установах, в школах, в дитячих садках ...

Російський "Газпром", після поразки в Стокгольмському арбітражі, оголосив про початок процедури розірвання контрактів з "Нафтогаз". Таким чином, питання з поставками газу залишається відкритим. Коли ми всі отримаємо на нього відповідь, на жаль, невідомо. Надалі, можливо, очікується підвищення цін на енергоносії. Виходячи з цього, все більше і більше людей починає звертати увагу на альтернативні джерела енергії – на більш дешеві і незалежні від загальної обстановки в країні.

Дана невизначеність в енергогалузі турбує нашу компанію так само, як і вас, але ми про це давно подумали! Ми завжди готові запропонувати споживачам автономне високоякісне і енергоефективне європейське опалювальне обладнання, що використовує доступні поновлювані джерела енергії. Ми постійно вирішуємо питання щодо поліпшення продуктивності нашої продукції, зниження її вартості, збільшення гарантійного та післягарантійного терміну роботи ...

На підставі цього було прийнято рішення ЗНИЗИТИ ЦІНИ на наші пелетні котли! Пелетні котли STROPUVA-PELLEKRA спеціально розроблені для використання агропелет, в тому числі і пелет з лушпиння соняшнику – САМОГО дешевого й доступного ПАЛИВА В УКРАЇНІ!

Зниження цін на пелетні котли – це наша відповідь на проблему відсутності своєчасного, якісного та економного опалення. Це наша громадянська позиція – допомагати людям у ситуації, що склалася! Сподіваємося бути своєчасними, оперативними і завжди корисними вам!

stropuva.ua

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами