Новини та акції

Новинка! Котельня STROPUVA на виставці "Енергетика в промисловості"

Новинка! Котельня STROPUVA на виставці "Енергетика в промисловості"
Новинка! Котельня STROPUVA на виставці "Енергетика в промисловості"

У 2015 році як ніколи гостро стала проблема здешевлення енергоносіїв та пошуку оптимальних та енергоефективних систем для опалення промислових приміщень, шкіл, садочків, сільськогосподарських та будівельних об'єктів.

22-24 вересня на XІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в Промисловості - 2015» (м Київ, МВЦ) ТОВ «Стропува-УКРАЇНА» представила нову розробку - блочно-модульну котельню STROPUVA.

 

Котельня Стропува викликала загальний інтерес і стала родзинкою виставки. У представленому виставковому зразку потужністю 100 кВт, в каскаді були обв'язані котли торгової марки STROPUVA, а саме: S40 на дровах, деревних відходах, паливних брикетах, S40U - універсал, що працює як на деревному паливі, так і на вугіллі та S20-I  - новинка - STROPUVA ® IDEAL, котел з автоматикою, який працює на усіх вище наведених видах палива, а також на пелетах.
Основні переваги котельні на базі котлів STROPUVA:

  • Надійність. Як і котли STROPUVA котельня на їх базі надійна і проста в обслуговуванні.
  • Економічність. У котельні використовуються доступні види твердого палива - дрова, деревні відходи, паливні брикети, вугілля, пелети. За рахунок верхнього горіння котельня економічно витрачає паливо, а за рахунок запропонованої литовськими інженерами обв'язки економічність котельні можна ще значно збільшити.
  • Автономність. Котельня може працювати в будь-якій місцевості повністю автономно на таких джерелах, як наприклад, дизель-генератор.
  • Блочно-модульна котельня легко перевозиться в будь-яку точку України по дорогах загального призначення - дотримані габарити. Монтується менш ніж за дві доби.
  • За рахунок того, що в котельні відбувається низькотемпературне горіння, немає викидів важких металів та інших, небезпечних для навколишнього середовища речовин.

Всередині котельня повністю покрита теплозберігаючим шаром керамоізола. Для демонстрації можливостей обв'язки, котли в котельні STROPUVA були обв'язані трьома матеріалами - чорний метал, нержавіюча сталь і латунь, а також застосовано дві різні схеми обв'язки - «класична», де використовується триходовий розподільний клапан і обв'язка, запропонована інженерами компанії, в якій застосовується триходовий змішувальний клапан. Щодо тонкощів налаштування і роботи кожної з обв'язок можете проконсультуватися за телефонами гарячої лінії 095, 097, 093 - 799-33-66.

 

Установка котелень на базі котлів STROPUVA зацікавила представників комунальних підприємств, волонтерських організацій для потреб в зоні АТО, приватного бізнесу для опалення баз відпочинку, приватних дитячих садків, шкіл, а також представників проектних організацій.

stropuva.ua

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами