Новини та акції

Компанія "Стропува-Україна" на виставці "Енергоефективність. Відновлювана енергетика" та "Енергетика в промисловості" 2016

Компанія "Стропува-Україна" на виставці "Енергоефективність. Відновлювана енергетика" та "Енергетика в промисл
Енергоефективність. Відновлювана енергетика

8-10 листопада в київському МВЦ компанія Stropuva взяла участь в міжнародній виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика »з експозицією твердопаливних котлів. Були представлені всі моделі котлів і технологічні новинки: нові ще більш ефективні розподільники повітря для різних видів палива, стабілізатор горіння, автоматичне керування котлом.

 

 

Експозиція Stropuva привернула величезну увагу аудиторії, яка цікавиться твердопаливними котлами і шукає відповідну альтернативу газовому обладнанню. Як завжди, актуальним було питання ККД котлів, зручності експлуатації та тривалості горіння.

Потенційні користувачі були задоволені перевагами котлів тривалого горіння Stropuva. Для багатьох ефективність спалювання палива, універсальність горіння на різних видах палива, а також тривалий термін роботи котла на одному завантаженні стали ключовими показниками при виборі опалювального обладнання.

Приємно радували і позитивні відгуки реальних користувачів котлів Stropuva, які відвідали стенд і могли підтвердити практичні вигоди в експлуатації даного виду обладнання.

На паралельній виставці «Енергетика в промисловості» компанія Stropuva виставляла модульну котельню, серцем якої є каскад котлів Stropuva, ​​здатних видавати сумарну потужність до 200 кВт. Подібна котельня цікавила як працівників ЖКГ, представників різних ОСББ, фермерських господарств, так і приватних клієнтів. Особливо актуальним модульні котельні стають останнім часом у зв'язку з переходом багатьох підприємств на опалення альтернативними видами палива.

Отож, на сьогоднішній день, звернувшись в нашу компанію, можна замовити проектування, виробництво і установку транспортабельної модульної котельні на твердому паливі. Детальніше про комплектації і вартості котельні можна ознайомитися тут >>

stropuva.ua

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами