Новини та акції

АКВАТЕРМ-2015: на стенді STROPUVA побували більш ніж 5 тис. відвідувачів

АКВАТЕРМ-2015: на стенді STROPUVA побували більш ніж 5 тис. відвідувачів
АКВАТЕРМ-2015: на стенді STROPUVA побували більш ніж 5 тис. відвідувачів

Прес-реліз щодо участі ТОВ «Стропува-Україна» у виставці «Акватерм-2015»

Українсько-литовське підприємство "Стропува-Україна" з успіхом виступило на виставці Акватерм-2015. 

Цього року компанія представила на відкритій площі свій флагман продажів - котел STROPUVA S20U і новацію - котел STROPUVA S40U з блоком програмного керування, а також, у критому павільйоні - найменшу модель, яка привернула увагу багатьох потенційних покупців своєю компактністю і в той самий час технологічної завершеністю - 7 -ми кіловатний дров'яний котел STROPUVA S7.

 

Промоутери STROPUVA в національних українському та литовському костюмах символізують литовський котел (чоловік), вироблений в Україні (жінка)

Компанія як і раніше стоїть на тому, що в твердопаливних котлах STROPUVA штатне механічне регулювання температури теплоносія за допомогою бітеплового регулятора тяги - це надійна технологія, не боїться відключення електроенергії, оскільки принцип дії полягає в механічному розширенні і звуженні металу за рахунок нагріву або охолодження. Але для споживачів, які все-таки хочуть купити котел з програматором і вентилятором нагнітання повітря, Стропува-Україна надає таку можливість, пропонуючи відповідний комплект обладнання. Опційно котел STROPUVA комплектується перехідниками для кріплення відцентрового вентилятора, який може працювати з термостатами, терморегуляторами або з блоком автоматичного управління.

 

Вручення головного призу в 500 грн. студенту НТУУ «КПІ» Сергію - переможцю конкурсу зі знання принципу роботи котла верхнього горіння STROPUVA

В рамках виставки «Стропува-Україна» провела семінар «Унікальність винаходу котла за принципом верхнього горіння», в якому взяли участь понад 70 відвідувачів, з них - 28 студентів теплоенергетичного факультету Київського політехнічного університету. Серед студентів була проведена вікторина на знання будови і принципу роботи котла верхнього горіння. Приз в 500 грн був вручений переможцю - студенту НТУУ «КПІ» Сергію, який відповів правильно на 18 питань з 20.

 

 Вручення золотої нагороди за найбільшу кількість проданих котлів STROPUVA в 2014 році 

Також "Стропува-Україна" організувала для представників компаній-дилерів семінар, на якому були порушені питання щодо розширення представництв, сервісного обслуговування та просування твердопаливних котлів STROPUVA в областях, а три найуспішніші компанії були нагороджені золотою, срібною та бронзовою нагородою, всі дилери отримали оновлені сертифікати партнера компанії "Стропува-Україна". Головними постулатами, які були винесені з цього заходу стали - корпоративна етика конкурентної боротьби і взаємодопомога в регіонах між дилерами. 

Професійні консультанти пояснюють переваги котлів верхнього горіння STROPUVA 

Виставка Акватерм-2015 ще раз довела, що в даний момент український ринок котельної продукції переживає небувалий підйом, який до осені може перерости в справжній бум. Цьому є кілька об'єктивних причин, таких як - подорожчання газу, а також бажання багатьох споживачів перейти на альтернативні джерела енергії, з метою зменшення залежності від електроенергії. Сьогоднішнє пожвавлення котельного українського ринку привертає компанії-виробники таких країн як Німеччина, Польща, які прагнуть розширити ринки збуту своєї продукції, поставляючи твердопаливні котли в Україну і налагоджуючи виробництво котлів на її території. Що стосується литовських котлів - вони вже давно зайшли на український ринок завдяки унікальному винаходу твердопаливного котла на принципі верхнього горіння, і відповідно - до них більше довіри у споживачів.

Промоутери на другій частині стенду STROPUVA в павільйоні №3 біля семи-кіловатного котла S7

 У той самий час, зростаючий попит на котли грає на руку непорядним ділкам, які, користуючись ситуацією, націлені на "зняття вершків" протягом 1-2 років, продаючи неякісну продукцію без будь-яких гарантійних зобов'язань. Тому зараз, коли кожен покупець твердопаливного котла стоїть перед нелегким вибором серед розмаїття котельної продукції, Стропува-Україна рекомендує підійти до цієї купівлі з високим ступенем відповідальності, так як  потрібно розуміти, що придбання котла на довгі роки, це не тільки грошові витрати, а й перш за все - безпека ваших життів.

Прапор українсько-литовського підприємства «Стропува-Україна» - єдиного в Україні, що випускає по ліцензії литовські котли тривалого горіння 

"Стропува-Україна" - єдина міжнародна компанія в Україні, яка організувала виробництво литовських котлів тривалого горіння згідно з європейськими вимогами до технологій і якості продукції. І сьогодні ТОВ «Стропува-Україна» знаходиться в авангарді по надійності, економічності та енергоефективності твердопаливних котлів в Україні. 

        

 

 

 

 

 

stropuva.ua

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами