Увага підробки!

Українсько-литовське підприємство СТРОПУВА-УКРАЇНА виробляє в Україні котли тривалого горіння STROPUVA з 2012 року за ліцензією литовської сторони.

Принцип верхнього горіння, що використовується в твердопаливному котлі STROPUVA, є інноваційним і в інших котлах раніше не використовувався. Це - незаперечний факт, підтверджений патентом на винахід, зареєстрованим в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Більш того, даний спосіб горіння вже зробив "стропуву" ім'ям прозивним серед фахівців, як свого часу стали "джип" і "ксерокс" .

Конструкція котла STROPUVA дуже проста. Але за цією "простотою" криється 20 років конструкторського праці й зусиль, досвід експлуатації твердопаливного котла десятками тисяч споживачів у двох десятках країн світу. Окремі особи і фірми виготовляють "стропува-клони", видаючи їх за власне творіння. Такі дії за законом України є протиправними, тому що порушують права винахідника і інші авторські права, містять ознаки недобросовісної конкуренції. Все це тягне за собою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИННИХ, КОНФІСКАЦІЮ НЕЗАКОННО ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ЗАКРИТТЯ КОНТРАФАКТНОГО ВИРОБНИЦТВА. 

Як відрізнити ОРИГІНАЛЬНИЙ котел STROPUVA від підробки? 

                                                                                                                                                                               

стропува-лого-огоньВсі оригінальні котли STROPUVA пофарбовані порошковою фарбою жовтого кольору. Інші кольори не застосовуються.

Всі оригінальні котли STROPUVA мають на корпусі опуклу вінілову наклейку-логотип STROPUVA. До 2014 року наклейка була плоскою і мала голограму.

Починаючи з 2011 року всі оригінальні котли STROPUVA мають закруглені чавунні дверцята топок з фірмовою емблемою.

 

Ви можете придбати і кваліфіковано встановити ОРИГІНАЛЬНИЙ твердопаливний котел STROPUVA в інтернет-магазині і у наших регіональних парнеров.

 

Купуючи оригінальний твердопаливний котел STROPUVA, Ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт з тривалим терміном експлуатації, який відповідає всім стандартам і технічним характеристикам, забезпечений гарантією 5 років і кваліфікованим сервісом по всій території України.

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами