Дров'яні ракетні печі: типи та принцип роботи

Переносна ракетна піч представляє собою компактний та практичний пристрій для приготування їжі, обігріву наметів, гаражів, будівельних вагончиків та інших невеликих приміщень. Вона стане справжньою знахідкою для рибалок, мисливців та інших любителів активного відпочинку на природі. Піч ракетного типу працює на дровах і має здатність накопичувати та зберігати тепло протягом тривалого періоду часу.

Типи похідних ракетних печей

Тип ракетної дров'яної печі залежить від розташування топки щодо димоходу, конструкція опалювального пристрою впливає на ефективність і зручність експлуатації агрегату. Всього існує п'ять типів переносних ракетних печей:

З вертикальним розташуванням топки. Камера згоряння безпосередньо біля димоходу та забезпечує максимально швидке нагрівання печі - менше 10 хвилин. Топка з'єднана з димоходом відрізком труби. Нагріту гарячим повітрям трубу використовують як додаткову варильну поверхню.
Топкова камера розташована під кутом. Це найбільш практичні печі ракетного типу - дрова в міру згоряння опускаються в топку під дією сили тяжіння, та закладка нових порцій палива проводиться набагато рідше. З горизонтальним розташуванням топки. Дуже незручна конструкція, в похідних ракетних печах практично не зустрічається, так як вимагає постійного контролю над змістом топкової камери.
З двома вертикальними топками. Збільшення кількості камер прискорює процес нагрівання агрегату і робить його максимально ефективним.

Принцип роботи ракетної печі

Переносні ракетні печі працюють за тим же принципом, що і газогенераторні котли піролізного типу, але відрізняються меншими розмірами, завдяки чому можуть використовуватися практично в будь-яких умовах. Паливо, що горить, виділяє піролізний газ, що повністю згорає в димовідводі з виділенням великої кількості тепла.

Відразу після підпалу дров вся енергія йде на прогрів металу, потім тиск в печі знижується, тяга збільшується і паливо згорає значно ефективніше, ніж в багатті або «буржуйці». Завдяки безперервності циклу, виконана з листової сталі похідна ракетна піч швидко переходить на максимальний режим роботи і забезпечує повне згорання палива.

Принцип роботи ракетної печі

Особливості переносних ракетних печей STROPUVA

Ракетна піч Стропува

Переносні печі ракетного типу нашої компанії «Стропува» мають ряд особливостей, що дають їм перевагу перед іншими опалювальними приладами подібного типу. В тому числі:

  • Доступна вартість;
  • Невелика витрата палива;
  • Можливість додавати паливо під час роботи агрегату;
  • Незалежність від погодних умов;
  • Надійність і довговічність.

Дізнайтеся, де купити похідную ракетну піч STROPUVA та отримайте більше інформації про її особливості у дилерів нашої компанії у Вашому регіоні!

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн
X
X
Зв'яжіться з нами