Переваги

Економічність котла STROPUVA

Котел на твердому паливі STROPUVA® - родоначальник котлів верхнього горіння. Економічні котли на твердому паливі STROPUVA забезпечують тривалість горіння на одній закладці дров - до 30 годин, брикетів - до 2 діб, вугілля - до 5 діб. Ми вказуємо тривалість горіння «до» хоча є чимало об'єктів де вона ще вище. У будь-якому випадку, Вам не потрібно часто заходити в котельню. Ми про це говоримо з упевненістю, тому що маємо за плечима вже другий десяток років експлуатації наших твердопаливних котлів з високим ККД в різних кліматичних умовах в 20 країнах світу.

Нажаль, природного газу на землі не стає більше, а в Україні його запаси вкрай обмежені. У зв'язку із зростанням вартості газу для споживачів, водогрійні котли на твердому паливі STROPUVA стали економічніше газових котлів. Для щойно споруджуваних будинків установка котла на твердому паливі STROPUVA бачиться найекономічнішим і далекоглядним рішенням. При цьому Вам не потрібно піклуватися про дороге підведення газу і необхідність проектів та узгоджень.

Газ дорожчає з кожним днем, і вже не є найдешевшим видом палива. Розрахунки показують, що, при діючих тарифах на природний газ, економічний котел на твердому паливі STROPUVA вже зараз економічніше котла на газі. Можна не сумніватися, що з черговим підвищенням вартості газу Ваша економія буде тільки зростати. Крім цього, основне паливо Ви можете легко доповнити деревними відходами, що збільшує економію.

Багато наших клієнтів, що проживають у вже давно побудованих будинках, встановлюють водогрійний котел на твердому паливі STROPUVA як додатковий до існуючого газового або електричного. Такий підхід дозволяє при низьких температурах легко переключитися на тверде паливо або взагалі відмовитися від газу або електроенергії для опалення. Котел на твердому паливі STROPUVA - надійне і автономне джерело теплової енергії, яке робить Вас незалежним від зовнішніх обставин.

Енергонезалежність котла STROPUVA

Відсутність електронних систем керування водогрійним котлом на твердому паливі STROPUVA і процесом горіння забезпечує:

  • для котлів дров'яних - повну енергонезалежність (при роботі на гравітаційну систему циркуляції води), що особливо актуально при знаходженні будинку в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії,
  • - для котлів універсальних - близько 15-20 Вт/год. для вузла подачі повітря в топку (менше лампочки).

Котли на дровах з високим ККД при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води не вимагають електрики взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися скрізь, де інші джерела енергії недоступні або дорогі. Причому, це відноситься й до обігріву приміщень, і до виробництва гарячої води.

Надійність та безпека

Ще недавно істотними недоліками економічних котлів на твердому паливі були неможливість роботи в повністю автономному режимі й необхідність частого завантаження палива.

Водогрійні котли на твердому паливі STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котлом стоїть дуже простий за конструкцією, а тому надійний автоматичний клапан - біметалічний регулятор тяги, який не вимагає електроживлення. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без будь-яких додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв.

На відміну від котлів на електриці, газі й дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу чи загоряння дизпалива - котел на твердому паливі STROPUVA абсолютно безпечний в принципі. Водогрійний твердопаливний котел сконструйовано таким чином, що у разі багаторазового перевищення допустимих навантажень, він не вибухне, а стиснеться всередину.

Проста конструкція і схема роботи котла на твердому паливі STROPUVA зрозумілі будь-якому користувачеві з будь-яким рівнем освіти, що в свою чергу виключає будь-які складнощі з експлуатацією котла.

Котли на твердому паливі з високим ККД STROPUVA працюють автономно, безпечно, економічно і екологічно. Згідно найвищим європейським нормам і стандартам. Без складної автоматики і виснажливого обслуговування - попіл від дров досить вичищати лише двічі на місяць, смола в котлі не скупчується.

Економічний котел на твердому паливі STROPUVA має європейський сертифікат якості CЄ, забезпечений найбільшої в галузі гарантією 5 років. Теоретично, термін служби котла на твердому паливі STROPUVA - не менше 25 років, так як через особливості конструкції теплові навантаження на нього мінімальні: в процесі роботи котел на твердому паливі з високим ККД нагрівається плавно і рівномірно по всьому циліндричному корпусу, на який діють тільки прості лінійні розширення, що захищає його від перегріву, прогорання і течі. При правильній експлуатації це робить теплообмінник котла практично "вічним".

Твердопаливні котли STROPUVA - кращі автономні джерела тепла!

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн