Про компанію

Компанія-виробник опалювальної техніки "Стропува-Україна" почала свлю діяльність як імпортер твердопаливних котлів. Згодом, засновниками з Литви та України було прийнято рішення про будівництво заводу з виробництва твердопаливних котлів Стропува на теріторії України. З того часу "Стропува-Україна" має розголужену мережу офіційних представників по всйї країні.

Виробництво твердопаливних котлів тривалого верхнього горіння стало революцію в світі опалення. Стропува - перший в світі твердопаливний котел тривалого горіння саме верхнього типу був розроблений і запатентований в Литві, та здобув популярність більш ніж у 20 країнах світу.

Котли верхнього тривалого горіння циліндричної форми є запатентованою розробкою литовського підприємства ЗАТ "Stropuva ir ko".  Запущені в серійне виробництво в 2001 році. Інженери застосував принцип верхнього горіння, що відкрило нові можливості такого виду обладнання. Інноваційний принцип горіння - зверху донизу і регульована подача теплого повітря в зону горіння  дозволили створити надекономічну систему з високим ККД до 90 % при мінімальній витраті палива. З цього моменту в наш побут міцно увійшли поняття "твердопаливні котли тривалого горіння" і "котел верхнього горіння", які кардинально змінили ставлення споживача до твердопаливних котлів. Що змінилося, і в чому секрет STROPUVA?

Ще недавно котел твердопаливний асоціювався з фігурою кочегара, який постійно підкидає в топку дрова і вугілля. Інший атрибут класичного твердопаливного котла - висока труба, з якої валить густий чорний дим. І, нарешті, звичайні котли на твердому паливі мають третій "мінус" - акумулююча ємність (тепловий акумулятор), необхідна для поглинання вироблених котлом надлишків тепла.

Інноваційні твердопаливні котли STROPUVA позбавлені всіх цих недоліків, забезпечуючи горіння на одній закладці дров до 30 годин, паливних брикетів або пелет - до 2 діб, вугілля - до 5 діб! У котлі використовується запатентована технологія тривалого верхнього горіння і конструкція, що забезпечує ККД котла до 91%.

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн