Підключення котла STROPUVA до системи опалення будинку

При правильному підключенні до системи опалення будинку котел STROPUVA прослужить Вам довгі роки. Від правильного підключення в чималому ступені залежить видача котлом закладених в нього технічних характеристик і термін гарантії.

Котел STROPUVA має бути встановлений і підключений до системи опалення будинку кваліфікованими фахівцями (дивіться розділ Регiональнi дилери) після ретельного вивчення ними інструкції до котла (розділ Документацiя).

Котел для опалення будинку STROPUVA відрізняється конструкцією від інших твердопаливних котлів, тому до нього застосовується не все, що потрібно іншим котлам.

Твердопаливний котел тривалого горіння STROPUVA IDEAL:

При монтажі додаткових елементів опалення будинку просимо ознайомитися з вимогами виробників та їх дотримуватися:

• Вентилі регулювання попереднього потоку встановлюйте згідно з рекомендаціями виробників термовентилей і у відповідності з проектом системи опалення будинку.

• Не перевищуйте температуру потоку в теплу підлогу за допомогою елементів автоматики опалення підлоги в будинку (рекомендована виробником температура 28-35оC).

• При монтажі триходових або чотириходових клапанів, циркуляційного насоса, щоб уникнути шунтування котла і нагрівальних елементів вмонтовуйте їх у великому кільці системи опалення будинку. Бажано це робити на трубі поворотного потоку.

• Як часто роблять, що не шунтуйте котел STROPUVA і нагрівальні елементи за допомогою паралельно підключеного до котла бойлера (якщо бойлер підключається паралельно, тоді обов'язково використовуйте балансовий вентиль).

• Підтримуйте достатню температуру для хорошої роботи котла (70-85оC).

• Дотримуйтесь вказівки виробників вкладиша димової труби.

• Забороняється монтувати заслінку для закриття димової труби. Для зменшення її тяги використовуйте заслінки для самовільного втягування повітря.

• Подбайте про достатню вентиляцію в котельні.

При кожній новій установці котла STROPUVA і його підключення до системи опалення в будинку знову вивчіть технічний паспорт: ми постійно працюємо над вдосконаленням конструкції, і в паспорті можуть бути корисні доповнення або рекомендації.

Котел на твердому паливі STROPUVA - надійне і автономне джерело тепла, яке робить Вас незалежним від зовнішніх обставин!

Калькулятор расхода топлива на отопление

Исходные данные
Отапливаемая площадь м.кв
Теплопотери здания
рекомендуемое значение 100
Вт/м.кв
Длительность отопительного сезона
для Украины 187
суток
Высота потолка м

Итого на весь сезон необходимо: 18775.10 кВт*ч тепла

Необходимая мощность котла: 8.75 кВт

Стоимость различных видов топлива:
Вид топлива Необходимый объем Цена на топливо Затраты на отопление
Дрова 20.54 скл.м грн/скл.м 11297.00 грн
Пеллеты 3.76 тонн грн/тонна 8272.00 грн
Каменный уголь 3.13 тонн грн/тонна 9390.00 грн
Бурый уголь 4.69 тонн грн/тонна 11725.00 грн
Газ 2346.89 м куб грн/м.куб 16850.67 грн
Электроэнергия 18775.10 кВт*ч грн/кВт*ч 27787.15 грн
Дизельное Топливо 2086.12 л грн/л 41722.40 грн